Tvarumo susikirtimas | Na + geras

„Well+Good“ dienas leidžiame kalbėdami su įdomiausiais sveikatingumo žmonėmis – ekspertais, mąstytojais ir įžymybėmis – ir mokydamiesi iš jų. Dabar kviečiame jus prisijungti prie pokalbio. Sveiki atvykę į „Well+Good“ tinklalaidę – jūsų vadovą, kaip rasti jūsų dažnumą atitinkančius įpročius ir praktiką. Skaityti daugiau

Visą balandžio mėnesį Well+Good švenčia Žemę ir tuos, kurie labiausiai stengiasi ją apsaugoti ir skatinti tvarumą. Neseniai išleistame klimato numeryje pateikiami kūriniai apie maisto atliekas, mikroplastiką ir tvarumą sveikatos priežiūros srityje, o galiausiai daugiausia dėmesio skiriama žmonėms, kurie eina pėsčiomis ir kalba apie rūpinimąsi planeta.

Vis dėlto jokia socialinė problema, daranti įtaką pasauliui, šiuo metu neegzistuoja vakuume. Kai kurie ekspertai nori parodyti tvarumo judėjimo susikirtimą. Du iš jų yra šios savaitės „Well+Good“ podcast svečiai: Leah Thomas, ne pelno organizacijos „Intersectional Environmentalist“ įkūrėja ir knygos autorė. Tarptautinis aplinkosaugininkas, ir Whitney McGuire, mados pramonės teisininkė, tvarumo konsultantė ir „Sustainable Brooklyn“ įkūrėja.

Nuotrauka: W+G Creative

Thomas paaiškina Well+Good internetinių transliacijų direktorei Taylor Camille, kad terminą intersekcionalumas sukūrė advokatė Kimberly Crenshaw 1989 m., norėdama apibūdinti būdus, kuriais teismų sistema elgėsi su juodaodėmis moterimis ir kaip jos nebuvo vienodai apsaugotos dėl sutampančios marginalizacijos. tiek jų rasė, tiek lytis. Intersekcionalumo samprata nurodo, kad reikia apžvelgti visą vaizdą ir vienu metu atsižvelgti į daugybę aplinkybių.

„Labai svarbu atsižvelgti į tuos niuansus. Ir tada, pavyzdžiui, taikydamas tai konkrečiai klimato teisingumui ar aplinkosaugai ir tvarumui, aš taip susierzinu, kai esu „Instagram“ tinkle ir matau tvarios mados tinklaraštininkus, kurie sako: baisus žmogus, jei neperkate šių 300 USD kainuojančių marškinėlių – ir jie tiesiog neprieinami kasdieniam žmogui“, – sako Thomas, „Instagram“ tinkle dar žinomas kaip Greengirlleah. Jos darbe pagrindinis dėmesys skiriamas aplinkosaugos ir rasizmo sutapimui, dėmesys sutelkiamas į tai, kaip turi būti siekiama išsaugoti planetą. Visi.

Tačiau mobilizuotis reikia ne tik asmenims. Korporacijos taip pat turi galvoti apie tvarumą tarp skirtingų sričių, o McGuire’as pabrėžia, kad jos neturėtų vengti priimti ekologiškų produktų ir verslo sprendimų, bijodamos būti apkaltintos žaliuoju plovimu.

„Spręsdami šias tikrai milžiniškas problemas, ypač kai kalbame apie mūsų planetą, negalime bijoti susipykti, tiesa? Taip. Taigi sakyčiau, kad žinote, korporacijoms tikrai reikia daugiau drąsos ir daugiau supratimą apie savo atsakomybę įvairiuose sektoriuose, įvairiose pramonės šakose“, – sako McGuire’as, kuris 2013 m. atidarė advokatų kontorą, skirtą socialiai atskirtų menininkų tvarumui palaikyti, ir šiuo metu yra Guggenheimo tvarumo inauguracinis direktorius. „Užsitraukite ir naudokite bendradarbiavimą ir partnerystę. Atsikratykite šios konkurencijos idėjos tik tam, kad gautumėte pelno, o tai būtų svarbiausia. Pasinaudokite konkurencija, kad įkvėptumėte kūrybiškumą, ir sutelkite dėmesį į tai, kaip mes visi galime iš tikrųjų bendradarbiauti ir dirbti kartu.”

Nes vėlgi, sprendimai slypi viso vaizdo suvokime. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip susikirtimo metodas galėtų pakeisti tvarumo judėjimą, peržiūrėkite toliau pateiktą podcast’ą „Well+Good“.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.