Wet n Wild Breakup Proof Proof Mascara Outlasts Tears| Na + geras

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Po daugelio metų užsimerkęs trumpomis blakstienomis ir melsdamasis prie formelių aukuro, kuris žadėjo jas pratęsti, pagaliau pasidaviau. Nesvarbu, kiek tušų ir serumų bandžiau, tiesiog neradau tokio, kuris ištesėtų pažadą padėti man padirbti netikrą išvaizdą. ir išbuvo visą naktį… todėl tikrai nebuvo verta susidoroti su vargais, susijusiais su meškėno žiedais. Tapau išdidžia mergina be akių makiažo (taip, net ir sudažiusi visą veidą) ir jaučiausi be streso, žinodama, kad mano blakstienos negali žlugti dėl to, ko jos nebandė. Bet tada buvau įsitikinęs, kad paskutiniam produktui duoti paskutinį šūvį.

Įveskite: Wet n’ Wild’s Breakup-Proof Mascara (7 USD), kuris žada būti „atsparus vandeniui, išsitepimui, verksmui ir blukimui“ ir išsilaikys iki 16 valandų, nesutepdamas, nesutepdamas ar nesisluoksniuodamas. žygdarbis už bet koks tušas, jau nekalbant apie tokį, kurio kaina yra 7 USD.

Pirmi įspūdžiai

Skirtingai nei kiti mano arsenale esantys blakstienų tušai, šis produktas išpūtė mano blakstienas, nesukeldamas jų kietėjimo ar sunkių pojūčių. Tikėtina, kad taip yra dėl ricinos aliejaus (kuris ne tik maitina, bet ir skatina blakstienų augimą), vitamino E (kuris turi kondicionuojančią naudą) ir augalinio kolageno formulėje, dėl kurio, pasak prekės ženklo, jūsų blakstienos atrodys. minkštesni ir putlesni nei kada nors anksčiau“.

Didelis, purus lazdelės šepetėlis taip pat prisideda prie to, kad formulė vos jaučiasi. Jis padengia kiekvieną atskirą blakstieną tiesiog pakankamai produkto, kad atrodytų, jog turiu blakstienas, bet ne tiek, kad jos pasijustų keksčios ar dėl per didelio judesio susidarytų pleiskanojimas. Kadangi dažnai mėgstu plastikines lazdeles, kurios turi šiek tiek daugiau svorio ir tikrai apgaubia produktą, nustebau, kad patiko šis šeriškesnis šepetėlis ir subtilus, bet vis tiek pastebimas ilgis ir apimtis. Kitas „Amazon“ apžvalgininkas sutiko, sakydamas: „Man ypač patinka tepamasis šepetėlis… tai padeda mano blakstienoms atrodyti labiau pastebimai ir atrodo kaip natūralios!

Ar tai suteikė man visą „Tweety Bird“ efektą, kurį gavau iš alternatyvų? Ne. Bet mano blakstienos buvo tokios lengvos ir švelnios, kad pamiršau, kad nešioju tušą, o tai pats savaime yra pagrindinis pardavimo taškas.

Išlikimo jėga

Būdama nuolat vieniša, turėjau šiek tiek kūrybiškai išbandyti šio blakstienų tušo „atsparumą lūžimui“. Taigi, kaip beviltiškas romantiškas bėgikas, turintis istorijų pasakojimo išsilavinimą, aš įgijau „kūrybingumą“ ir nuėjau į Vestsaido greitkelį – pakrantės taką, kurį daugelis niujorkiečių vadina „Vestsaido vyriais“ dėl žinomo grožio ( ir tinkami!) dažni lankytojai – norėdami pamatyti, kaip tušas atsistos bėgant itin prakaituojant.

Per savo pirmąją mylią užmezgiau akių kontaktą su prakaituojančiu nepažįstamu žmogumi, tada praleidau visas mylias nuo dviejų iki šešių, galvoje sugalvodamas pasakojimą apie tai, kaip mes susitikome, įsimylėjome ir kartu nugyvenome gražų gyvenimą (visa tai klausydamasis Taylor Greitai, kad galėčiau tikrai įsijausti). Tačiau kai pasiekiau 7 mylią, grįžau į realybę primindamas, kad ši mano vaizduotės vaisius niekada manęs iš tikrųjų nemylėjo (… arba nežinojo mano vardo), todėl išliejau šiek tiek prakaito. ašaros dėl „aukšto HOKA vyro“ einant namo.

… Išgyvenome išsiskyrimą. Jis tiesiog turėjo apie tai žinoti.

Kai grįžau į savo butą ir pažiūrėjau į veidrodį, visiškai tikėjausi pamatyti dėmių ir dėmių, primenančių Jenny Humphrey goth-girl fazę. Liežuvautoja-ypač turint omeny, kad pavasaris ir aš beatodairiškai tryniau alergijos kamuojamas akis. Tačiau mano nuostabai mano tušas liko visiškai nepažeistas.

Buvau šokiruotas, bet ne vienas dainuoju formulės ištvermės liaupses. Vienas „Amazon“ apžvalgininkas sakė: „Jis yra atsparus vandeniui! Aš išbandžiau. Jis nepajudėjo!… Geras tušas už tokią kainą ir puikus tomis dienomis, kai galite prakaituoti ar verkti. Aš ką tik padariau abu.

Nuimamas

Po to, kai praėjo mano pakylėjimas dėl blakstienų tušo galios, susidūriau su nauju rūpesčiu: jei ši medžiaga išgyventų 8 mylių prakaitavimą, verkimą, trynimą ir fantazavimą, ar taip kada nors nulipti?

Vandeniui atsparūs tušai paprastai naudoja vašką, kad aplink kiekvieną blakstieną būtų sukurtas apsauginis sandariklis, kuris neleidžia į vidų patekti drėgmei ir neleidžia ištepti jūsų išvaizdos. Tačiau dėl to jas (suprantama) sunku nuimti, todėl tradiciškai nesiryžau naudoti vandeniui atsparias formules ant savo vos nusėdusių blakstienų.

Nepaisant to, kad jis nenuslysta, kai sausai trina akis bėgant, tačiau norint pašalinti Breakup Proof blakstienų tušą, grįžus namo nereikėjo daug tepti alkūnių. Naudojau „Solvasa Cleansing Butter“ (42 USD), pirštus ir gerai nuploviau „Baebody Collagen Micellar Face Cleanser“ (16 USD), ir tiek užteko. Kai tą vakarą nusiprausiau po dušu, pajutau, kad po akimis šiek tiek daugiau nukrito, bet tai yra gana įprastas mano makiažo šalinimo procesas.

Paskutinės mintys

Apskritai šis tušas veikia taip, kaip ir žada už labai palankią piniginei kainą: jis išgyveno „išsiskyrimą“ (bent jau mano galva), nesuteikdamas man dėl ko verkti. Nebūtinai tai yra tai, į ką kreipsiuosi, kad galėčiau visiškai užpūsti žvakes mirktelėjus, tačiau didelis, krūminis šepetėlis yra išskirtinai efektyvus, norint pasiekti natūralesnę kasdienę išvaizdą, o formulė tikrai tai daro. atlaikyti beveik bet ką.

Skirtingai nuo buvusiųjų, su kuriais išsiskyrėte, šis tušas tarnaus, laikysis savo pažadų ir yra pakankamai mažai priežiūros reikalaujantis, kad jį norėtųsi naudoti ilgą laiką. „Amžinai“ medžiaga, tikrai.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.