Žemės riešutų sviesto sausainių ir kreminio jogurto žievės receptas

Jei manęs paklausite, yra dviejų tipų namų virėjai: tie, kurie nori laikytis receptų, o ne T, ir tie, kurie laikosi eksperimentiškesnio požiūrio, „viskas tinka“. Nors aš jokiu būdu nesu puikus ar patyręs virtuvės šefas, aš patenkau į pastarąją stovyklą ir dažniausiai renkuosi duotą receptą ir modifikuoju dalykus iš ten. (Tikėjimas laikytis kiekvieno tikslaus derliaus ir įsigyti kiekvieną nišą sukeliantį ingredientą man kelia stresą… o išbandyti naujus receptus turėtų būti smagu ir malonu, tiesa?)

Turint tai omenyje, šis Mia Swinebark, MS, RD, LDN, dar žinomas kaip @gatherednutrition, žemės riešutų sviesto sausainių ir grietinėlės jogurto žievės receptas patraukė mano dėmesį dėl savo lankstumo ir lengvumo – jau nekalbant apie burnoje tirpstančius vaizdus. Skaitykite toliau, kad pamatytumėte, kuo išsiskiria šis keturių sudedamųjų dalių, baltymų gausus desertas. Be to: keli patarimai ir gudrybės, kaip sukurti savo kulinarinius nuotykius ir maksimaliai išnaudoti maistinių medžiagų profilį.

Kodėl mums patinka šis jogurto žievės receptas

Ko nemylėti šiame dietologų patvirtintame jogurto žievės recepte? Norėdami pradėti, tai neįtikėtinai paprasta pagaminti, jam reikia tik kelių ingredientų ir minimalaus paruošimo. Kadangi „Swinehart“ suteikia pagrindą, tačiau daugumą konkrečių pasirinkimų galite pasirinkti jums, galite pritaikyti jį pagal savo širdies – tiksliau, gomurio – turinį.

Žievės pagrindą sudaro paprastas jogurtas, kuriame gausu baltymų, kalcio ir B grupės vitaminų. Swinehartas teikia pirmenybę jogurtui iš Alexandre Family Farm, kuris siūlo keletą skirtingų variantų. Jų 100 % žole maitinamas A2/A2 regeneracinis ekologiškas paprastas jogurtas turi šešis gramus baltymų vienoje porcijoje, taip pat šlakelį gyvų aktyvių kultūrų, kad pagerintų žarnyno veiklą. Jei galite jį siūbuoti, galbūt verta rinktis jogurtą iš karvių, kurios buvo šeriamos žole iš atsinaujinančių ganyklų; Prekės ženklas pažymi, kad taip bus gaunami pieno produktai su tvirtesniu maistinių medžiagų profiliu, įskaitant širdžiai sveikesnes, priešuždegimines omega-3. Kitu atveju pagal šį receptą galite naudoti graikišką jogurtą, kuriame paprastai yra daugiau baltymų ir mažiau cukraus nei įprastame jogurte.

Be to, žemės riešutų sviestas suteikia dar daugiau baltymų turtingo gėrio ir oey-gooey skonio. Remiantis USDA, dviejuose šaukštuose PB yra septyni gramai baltymų, taip pat 1,5 gramo skaidulų ir 16,5 gramų riebalų, kurių didžioji dalis yra oleino rūgštis, sveiki mononesočiieji riebalai. Ir jei norite, visada galite pakeisti įprastas žemės riešutų sviesto veisles. (Tu žinoti migdolų sviestas būtų bomba šioje žievėje).

Remiantis USDA, dviejuose šaukštuose PB yra septyni gramai baltymų, taip pat 1,5 gramo skaidulų ir 16,5 gramų riebalų, kurių didžioji dalis yra oleino rūgštis, sveiki mononesočiieji riebalai.

Kalbant apie saldiklius ir šokoladinius sausainius, beveik viskas vyksta. Geras pasirinkimas pirmiesiems galėtų būti antibakterinis ir daug antioksidantų turintis medus.

Žemės riešutų sviesto sausainių ir grietinėlės jogurto žievės receptas

Ingridientai

2 puodeliai natūralaus jogurto
Saldiklis pagal skonį (nebūtina)
Šlakelis vanilės
Susmulkinti šokoladiniai sausainiai
Traškus sūdytas žemės riešutų sviestas

1. Jogurtą sumaišykite su pasirinktu saldikliu, jei naudojate, ir vanile. Paskleiskite ant kepimo popieriumi išklotos skardos. Palikite šiek tiek vietos kiekvienoje pusėje, kad ji nebūtų per plona.

2. Pabarstykite sausainiais ir pasukite žemės riešutų sviestą.

3. Šaldykite tris keturias valandas; sulaužyti ir laikyti šaldytuve hermetiškame inde.