Kaip nuraminti nervus prieš didelį įvykį

Balandžio pabaigoje turėjau garbės mesti pirmąją ceremoniją Majamio Marlinso žaidime. Tą akimirką aš buvau ekstazė. aš Gegužė rėkė ir šokinėjo aukštyn ir žemyn (ne vieną kartą) namuose švęsdami. Ir tuo pat metu mano nervingumas užgriuvo. Jaučiausi nebent ramus, vėsus ar susikaupęs.

„Nervai iš esmės yra jūsų parasimpatinė nervų sistema, klaidingai jaučianti „pavojų“, – sako Michael Baraga, MD, FAOA, Majamio Marlinso beisbolo komandos vyresnysis medicinos direktorius. Pasiruošimas bet kokiai didelei dienai gali baimintis – ypač jei jūsų artėjantis etapas ar gyvenimo įvykis apima tai, ko dar niekada nedarėte, pavyzdžiui, pasirodymas publikai, sudėtingo darbo pristatymo užbaigimas, tuoktuvės prieš mylimus žmones. , arba bėgti maratoną.

Nors galiu nubėgti daugybę mylių ir lankyti fitneso studijas kaip profesionalas, niekada (dabar arba augdama Pietų Floridoje) nežaidžiau beisbolo ar softbolo lygoje – buvau labiau futbolo, bėgikė ir teniso mergina. , bet nukrypstu. Trumpai tariant: mano kamuoliuko metimo patirtis ribota.

Likus kelioms savaitėms iki debiuto žaidimo dieną, kreipiausi į ekspertus ir paprašiau jų patarimų, kaip nuraminti nervus prieš didelį įvykį – pakeliui kai kurių dalykų sužinojau ir iš pirmų lūpų. Štai patarimai, kurie gali padėti kiekvienam nusiraminti dienomis (ir valandomis) iki svarbiausio etapo.

Kaip nuraminti nervus prieš didelį įvykį

1. Įsivaizduokite sėkmę ir atlikite savo tyrimus

Vienas galingas patarimas, kurį ne kartą girdėjau, yra įsivaizduoti, kad jūsų ateitis bus sėkminga. Christina Ionno, meditacijos mokytoja iš Sage + Sound Niujorke, paaiškina, kad ši konceptualizacija yra jūsų versija, kuri peržengė visas kliūtis ir pasiekė visus savo tikslus ir svajones. (Skamba gražiai, tiesa?)

Čia gali būti naudinga vizualizacija, pvz., lenktynių trasos maršruto peržiūra, kitų žmonių, atliekančių tą pačią užduotį, vaizdo įrašų peržiūra arba vietos, kurioje koncertuosite, vaizdo įrašas (jei, tarkime, sakote didelę kalbą). kad suprastumėte, kas laukia, įskaitant aplinką, publiką ir erdvę. Mano pirmoji stotelė buvo „YouTube“, kuri suteikė galimybę žiūrėti vaizdo įrašus apie puikius pirmuosius žingsnius (ir tų, kuriems nepasisekė, rinkinius).

2. Praktika, praktika, praktika

Jei dar nesinervinau, žiūrėdamas pirmąjį žingsnį, kurį 50 Cent pateikė „CitiField“, apėmė nerimas. Taigi geriausias patarimas yra mankštintis tol, kol jausitės patogiai atlikdami naują užduotį, ir užregistruokite draugą, kuris yra susipažinęs su atliekama užduotimi arba gali nukreipti jus pas ekspertą, kuris padės pasiruošti. Pavyzdžiui, aš įdarbinau artimą žmogų, kuris buvo buvęs koledžo beisbolo žaidėjas. Kartą per savaitę treniruodavomės vietiniame parke.

3. Gerai išsimiegokite

Gal skamba paprastai, bet būtina. Gydytojas Baraga, kuris taip pat yra Majamio universiteto Sporto medicinos instituto chirurgas ortopedas, rekomenduoja miegoti bent septynias valandas kiekvieną naktį, bet ypač prieš svarbius įvykius. Kai ruošiatės dideliam išbandymui, darbo galimybei ar bet kam, kas reikalauja pastangų, smegenims taip pat reikia poilsio ir atsigavimo.

Kelios valandos į šiaurės vakarus nuo Majamio, Bradenton, Fla., jėgos ir kondicionavimo treneris Brandonas Shepherdas iš CSCS iš Gatorade sporto mokslo instituto kartoja tą nuotaiką. „Nors svarbu pasiruošti per treniruotes ar praktiką prieš renginį, rekomenduojama skirti pakankamai laiko pailsėti per visą treniruotę ir prieš renginį, kad būtų atliktas optimalus“, – sako jis. „Miegas yra vienas iš būdų, kaip galime padėti pagerinti atsigavimą ir padėti mums atlikti geriausius rezultatus.

Su ausų kištukais ir akių kauke, vakare prieš savo didžiąją dieną (dar žinomas kaip mano Major League Baseball debiutas) užsiregistravau į The National Hotel South Beach, 20 minučių kelio nuo Nacionalinio viešbučio iki LoanDepot parko, kur žaidžia Marlins. , norėdami ramiai išsimiegoti. Nors čia yra laikas ir vieta vakarėliams prie baseino ir garsiai muzikai iki 1 val. nakties, o dažniausiai tai būna Majamyje esantis South Beach, aš pasirinkau viešbutį, kuriame būtų ramus kambarys be vidurinio snaudulio.

4. Kvėpuokite

Tai skamba pakankamai paprastai, bet kartais mes (turiu omenyje mane) pamirštame, per ilgai sulaikydami kvėpavimą arba įkvėpdami paviršutinišką oro kiekį. Majamio Marlinso ąsotis Jesusas Luzardo sako praktikuojantis gilų kvėpavimą, kad sumažintų širdies ritmą, kad išlaikytų ramybę. „Renkuosi ką nors stadione – ar tai vėliava, ar ekranas centriniame lauke – ir tik spoksosiu į jį ir kelis kartus įkvėpsiu.

Vibay Chandran Weisbecker, įmonės Mindbody ir ClassPass meditacijos mokytojas, siūlo alternatyvų kvėpavimą šnervėmis, kad padėtų susikaupti ir nuraminti protą. Tai pratimas, kurį kiekvienas gali atlikti bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Kaip: Norėdami pradėti, visiškai įkvėpkite, tada laikykite kairiąją šnervę uždarytą dešiniuoju rodomuoju pirštu, kad iškvėptumėte ir įkvėptumėte per dešinę šnervę. Tada atleiskite kairę šnervę ir dešiniuoju nykščiu uždarykite dešinę, kad iškvėptumėte ir įkvėptumėte iš kairės šnervės.

Weisbecker siūlo kaitalioti šnerves 10 kartų. „Po to galite grįžti į normalų kvėpavimą“, – sako jis.

5. Šokinėti

Tiesą pasakius, nesitikėjau, kad judėjimas vietoje padės nuraminti nervus, bet daktaras Baraga sako, kad judėjimas gali padėti padidinti endorfinų – vieno iš laimės hormonų jūsų kūne – kiekį. „Judėk – trumpai pasivaikščiok, bėk arba šokdink domkratus vietoje“, – sako jis. Jei nieko daugiau, tai buvo naudingas atitraukimas prieš imant piliakalnį. Prieš pirmąjį žingsnį pradėjau šokinėti nuo vienos kojos ant kitos, būdamas už pražangos linijos, jungiančios trečią bazę ir pagrindinę plokštę.

Atminkite: niekas nesitiki tobulumo

Kai bėgdamas priartėjau prie piliakalnio, ištiko epifanija. Nors šį gyvenimą nesistengiu būti profesionaliu sportininku, stresas, kurį patiriu sau, kartais atrodydavo taip, lyg bandyčiau komandoje. (Ir galbūt jūs galvojate tą patį: jei visų žvilgsniai į jus nukreipti, tai reiškia, kad tai yra jūsų vienintelis šansas pasirodyti kaip patyręs profesionalas.) Na, ne.

„Nuimkite spaudimą“, – sako Shepardas. „Jūs nesate beisbolo žaidėjas ir jūsų gebėjimas gerai mesti aikštę nenulemia jūsų vertės. Ir būkime atviri, net jei viskas klostysis ne taip, kaip planuota, nebūsi pirmasis žmogus, kuris kada nors išmes blogą aikštę, ir nebūsi paskutinis!

Ir jis buvo teisus. Laimei, mano pirmoji aikštelė praėjo sklandžiai – tiesiai į komandos talismano Billy the Marlin pirštinę. Pajutau palengvėjimą (tiek psichiškai, tiek nuo savo pareigų) ir iš karto buvau diskvalifikuotas iš „YouTube“ vaizdo įrašų montažų, kuriuose pirmą kartą nepavyko.

Dabar, kai pakabinu figūrinį marškinėlį, be gresiančio žaidimo dienos rūpesčio, galiu pasinaudoti šiais išbandytais ir tikrais patarimais, kad galėčiau pasiekti kitą svarbų etapą… kad ir kas tai būtų.